L'Oréal Professionnel, iş ortağınız olarak size hayal etmeyi, çalışmayı ve birlikte başarmayı vaadediyor.

Teknolojinin doruğundaki ürünler, son moda akımlarından esinlenerek geliştirilen renk koleksiyonları kuaförünüzün yeteneğinin saçlarınızda şekil bulmasını sağlar. Eşi benzeri olmayan sonuçlar için kuaförünüzün profesyonelliği ve teknolojik yenilikler birleşir. L'Oréal Professionnel tüm gücünü ve bilgi birikimini kuaförlük mesleğinin gelişimi için harcar.

L'Oréal Professionnel, kuaför salonlarının gelişiminde onlara destek olur. Kuaförlerin profesyonelliğini ilerletmek ve mesleklerini teknik açıdan mükemmel hale getirmek için onlara ihtiyaçları olan teknik ve işletmecilik eğitimlerini sunar. Yaratmak, çalışmak ve yeteneğini geliştirmek için L'Oréal Professionnel ile çalışmayı tercih eden bir kuaförün güçlü avantajları vardır.

Modanın ve saça dair tüm tekniklerinin profesyoneli olan l'Oréal Professionnel danışman kuaförünüz size son teknoloji ürünü ve kişiye özel servisler sunar. Sizin istek ve yaşam tarzınızı anlayan kuaförünüz size özel ve farklı ne varsa dışa vurumu için çalışacaktır. Salonunda saçınıza uyguladığı ürünler ve sunduğu servislerle kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz: L'Oréal Professionnel şampuanları, saç bakımları ve şekillendirme ürünleri ile aynı teknoloji, aynı kalite ve aynı performans!

L'Oréal Professionnel - Dünyanın en iyi kuaförlerinde çünkü her kadın farklı ve her biri özgündür.

Bir sorunuz mu var? Hemen bizi arayın ! İletişim