• VİZYONUMUZ

  Kozmetik sektöründe tüm kanallarda satış ve dağıtımda en iyi olmak, bayiliğini yaptığımız markaların ve çalışanlarımızın başarılarıyla gurur duyacağı bir şirket olmaktır. Distribütörlüğünü yaptığımız ürünlerin Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine en iyi şekilde tanıtımını ve satışını yapmaktır.

 • MİSYONUMUZ

  Distribütörlüğünü yaptığımız markaların imajını güçlendirmek, Yenilikleri takip ederek değişime açık olmak, Satış ve bilgi teknolojilerini günün koşullarına uyarlamak ve kullanmak, Müşteri odaklı olmak, Kendi dalında araştırma ve geliştirmeye önem vermek.

 • DEĞERLERİMİZ

  Kozmetik sektöründe tüm kanallarda; satış ve dağıtımda en iyi olmak, bayiliğini yaptığımız markaların ve çalışanlarımızın başarılarıyla gurur duyacağı bir şirket olmaktır. Distribütörlüğünü yaptığımız ürünlerin Batı Marmara, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde en iyi şekilde tanıtımını ve satışını yapmaktır.

 • HEDEFLERİMİZ

  Distribütörlüğünü yaptığımız ürünleri müşterilerimize etkin, hızlı ve kaliteli olarak sunmak, Müşterilerimizin isteklerini eksiksiz zaman kaybetmeden karşılamak.

Dİstrİbütörü Olduğumuz Markalar

Loreal Professionnel, Matrix, Bodyography Professional Cosmetics..

Loreal Professionnel

L'Oréal Professionnel dünyanın en iyi kuaförlerinde çünkü her kadın farklı ve her biri özgündür.

Matrix

Matrix 57 ülkede 250.000 kuaför salonunda milyonlarca kadını hayalleri buluşturuyor.

Bodyography

Profesyonel make-up ürünleri ile Bodyography Professional Cosmetics Amerika ve Avrupa pazarının önde gelen markalarından.

Yönettiğimiz tüm markalara erişmek için tıklayın